HAKKIMIZDA

Anasayfa / HAKKIMIZDA

Kobi Türkiye, Ticaret Bakanlığı’nın sunduğu ihracat teşvikleri konusunda hizmet vermektedir. 22 yıl önce faaliyetlerine başlayan firmamız, hizmet sektöründe gerçek bir fark yaratmak amacıyla, en iyi iletişim ve teknolojiyi kullanarak disiplinli çalışma ve bağlılık ilkeleri sayesinde büyümesini devam ettirmektedir. Konusunda uzman 20 kişilik proje ekibi, bu zamana kadar sonuçlandırdığı yaklaşık 30.000’i aşkın devlet teşvikleri hibe projesi ve her sektörden müşterilerine sunduğu hizmet sayesinde, bugün kendi alanında en iyi firmalar arasında kendisine prestijli bir yer edinmiştir.

Crm alt yapısı, Crm alt yapısına entegre çalışan özel yazılımları ve Türkiye’de yapay zekaya geçen ilk danışmanlık şirketi olması sayesinde, minimum maliyetle maksimum performansı tüm müşterilerine ulaştırmıştır. Şeffaf bir çalışma ilkesi ile hareket eden Kobi Türkiye, yenilikçi vizyonun getirdiği yüksek bilinçle müşterilerine online işlem hizmeti sunarak, firmaya özel projelerin, firmaya özel şifreleri ile anlık takip edilebilmelerini sağlamaktadır. Müşterilerinin süreç ve sonuçlarını görüp takip edebilmelerine, temsilcilerinden detay bilgilerini online alabilmelerine olanak tanımaktadır. Bu sayede %70’den fazlası uzun yıllardır hizmet alarak çalışan müşterilerine, etik kurallarla bağlı hizmet sunarak, sektörde nadir görülen kurumsal firmalardan olmuştur.

Kobi Türkiye, ortak işbirliği yaptığımız müşterilerimizi, bürokrasi ve mevzuat ile uğraştırmadan, gerekli başvuruları sizin adınıza yapar, takip eder ve sonuca ulaştırır. Sahip olduğumuz deneyim, bilgi ve birikim sayesinde doğru yönlendirerek, güncel tebliği takip ederek, yeni desteklerden müşterilerini haberdar ederek, %100 sonuca ulaşacak şekilde teşvik başvurularının iade alınması sağlanmıştır. Bu da müşterilerimize, ciddi anlamda zaman ve maliyet tasarrufu sağlamaktadır.